OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Компанії Войцеховського ведуть забудову 42 масштабних проектів фактично без дозвільних документів

Співробітники МВС спільно з Генпрокуратурою затримали скандального столичного забудовника Анатолія Войцеховського. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«Генеральною прокуратурою 15.07.2016 погоджено повідомлення про підозру Войцеховському за ч. 3 ст. 212 КК України за фактами умисного ухилення від сплати податків на суму 12,5 млн. грн., за ч. ч. 3, 4 ст. 197-1 та ч. 5 ст. 191 КК України за фактами створення організованої злочинної групи для самовільного захоплення земельної ділянки територіальної громади м. Києва по вул. Закревського, 42 та будівництва ЖК «Перлина Троєщини», заволодіння під час цього будівництва шляхом обману коштами громадян на суму 2,6 млн. грн.», –  йдеться в повідомленні.

У ГПУ також зазначають, що Войцеховського затримали на підставі ст. 208 КПК України. Крім того, у вказаному кримінальному провадженні продовжується розслідування фактів самовільного захоплення ще 40 земельних ділянок в Києві та самовільного будівництва на них.

Як відомо, Войцеховський є одним з найбільш скандальних забудовників столиці. Його компанії «Сіті Груп» та «Укогруп» ведуть забудову 42 масштабних проектів фактично без дозвільних документів.

Серед них – ЖК «Перлина Троещини», ЖК «Мозаїка», ЖК «Затишний», ЖК «Сосновий бір», ЖК «Східна брама», ЖК «Молодіжна ініціатива», ЖК «Печерський Бастіон», ЖК «Родинний затишок», ЖК «Флагман», ЖК «Мега-Сіті», ЖК «Стародарницький», ЖК «Совські ставки», ЖК «Синьоозерний», ЖК «Маргарита», ЖК «Шевченківський квартал», ЖК «Перспектива», ЖК «Кузьминський» та інші.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ