ГПУ затримала сина Чернушенка
ГПУ затримала сина Чернушенка

2 липня слідчі Генеральної прокуратури України та працівники Служби безпеки України затримали автора СМС-повідомлень, в яких голові Апеляційного суду Києва Антону Чернушенку давали вказівки про ухвалення рішень у судових справах. Затриманим виявився син Чернушенка Дмитро, повідомляє прес-служба ГПУ.

Затриманий перебуває в СІЗО. Протягом 24 годин йому мають оголосити підозру у скоєнні кримінальних злочинів, після чого готуватимуть документи для звернення до слідчого судді з клопотанням про обрання запобіжного заходу.

Раніше глава Генпрокуратури Віктор Шокін заявив про внесення до парламенту подання про позбавлення суддівської недоторканності Чернушенка.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19-21 червня в приміщенні Апеляційного суду Києва проходив обшук. У кабінеті голови суду Чернушенка СБУ «наколядувала» 6,5 тис. доларів, 30 тисяч гривень, ключі від 5 автівок, а також талони на 14 тонн палива. 24 червня Генпрокуратура повідомила Чернушенку про підозру в скоєнні тяжких кримінальних злочинів, а вже 1 липня суддя не вийшов на роботу, а подався у «відпустку».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ