Столичні патрульні розшукали викрадену Audi ще до подачі заяви
Столичні патрульні розшукали викрадену Audi ще до подачі заяви

Столичні патрульні розшукали викрадений автомобіль ще до того, як його власник написав відповідну заяву, повідомляє патрульна поліція в Фейсбук.

«Спрацювали на випередження. У Дніпровському районі столиці увагу патрульних привернули автомобілі Audi (чорний та білий), які стояли під мостом, до того ж білий автомобіль не включив світлові сигнали. Патрульні зупинилися, попросили водіїв надати документи. Їх у порушників не було. За легендою чоловіків, вони дешево купили білу Audi, щоби здати на розбирання. Обидві машини були доставлені до райвідділу. Туди ж були доставлені водії для з’ясування їх особистостей», – йдеться в повідомленні.

Однак незабаром надійшло орієнтування про викрадення білої Audi, яка вже стояла у дворі міліції. Коли власникові машини повідомили, що «залізного коня» вже знайшли, його щастю не було меж. «Чоловік сказав, що навіть подумати не міг, що поліція розкриває такі справи ще до подачі заяви про викрадення. А ще написав лист-подяку патрульним за пильність і відмінне виконання свої роботи», – зазначає прес-служба патрульної поліції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за час роботи патрульної поліції Києва з її лав було звільнено 12 осіб, переважно за порушення дисципліни та вживання алкогольних напоїв.

Читайте: Нова поліція Києва похвалилася досягненнями: кількість розкритих злочинів зросла вдвічі

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ