Служба 911
Служба 911

Грабіжники стали жертвами власної помилки в американському штаті Міннесота. Троє злочинців фактично самі допомогли поліції виявити себе під час крадіжки.

Як повідомляє NBC News, один зі злочинців випадково подзвонив 911. Диспетчер, яка прийняла дзвінок, почула на іншому кінці дроту розмову двох людей. З розмови вона зрозуміла, що це злочинці, які беруть участь у зломі та крадіжці.

Дзвінок тривав 34 хвилини. За цей час поліціянтам вдалося встановити місце перебування злочинців. Зрештою, було заарештовано трьох осіб. За словами оператора, останнє, що вона почула була фраза: «Мені здається, це поліція!..», після цього вона почула тупіт. Чоловіків заарештували.

Нагадаємо, схожий випадок стався в штаті Луїзіана в травні минулого року. Однак в поліцію здав себе не злодій, а п’яний водій, який звернувся в поліцію, щоб повідомити про ДТП за участю свого автомобіля. Чоловіка попросили приїхати до відділку і заповнити звіт про подію. Коли він з’явився до співробітників правоохоронних органів, вони відчули, що від чоловіка тхне алкоголем. Йому запропонували пройти тест на вміст алкоголю в організмі, і він виявився позитивним, тож невдаху взяли під варту.

Читайте: Перше видання «Сто років самотності» викрадено з книжної виставки

Інформаційний акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ