Єхануров
52% українців хочуть бачити при владі «постмайданівські сили та інших осіб»

Свої рейтинги серед виборців партія «Самопоміч» зберегла, одна з небагатьох, лише з тієї причини, що не робить жодних рішучих дій. Про це заявив колишній прем’єр-міністр України Юрій Єхануров, передає znaj.ua.

«Там розумненькі хлопці, які самі ніколи нічого в житті не робили. Вони грантоїди, в основному, розумні. Люди, які вміють складати докладні звіти. Це хлопці, з якими дуже приємно розмовляти, це світські люди», – заявив Єхануров.

З його слів, на сьогоднішній день 52% українців хочуть бачити при владі «постмайданівські сили та інших осіб».

Окрім того, Юрій Єхануров наголосив, що дві найбільші політичні сили стрімко втрачають в популярності і довірі серед громадян України.

«Якщо раніше ми говорили про нульовий рейтинг «Фронту змін», то сьогодні можна говорити, що разом з «Солідарністю» вони мають 15%, – зазначив колишній голова Кабінету Міністрів України.

На думку Єханурова, ще нижчий рейтинг має «багатошарова опозиція» (так він назвав політсили, які самі відносять себе до опозиції).

«Опозиційний блок матиме свої 12%, що б там не сталося. Є опозиція, яка стала тільки тому, що це дуже вигідно політично. Знаєте, у нас люблять, коли хтось виступає, так би мовити, «Лає цей уряд, цього президента». Ось це Ляшко і Тимошенко», – додав він, назвавши останніх популістами.

Читайте: «Самопоміч» знайшла крайнього у провалі криворізьких виборів – Милобог продався «Опоблоку»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ