Гребенщиков заспівав у київському метро з місцевими музикантами
Гребенщиков заспівав у київському метро з місцевими музикантами

Лідер знаменитої групи «Акваріум» Боріс Гребенщиков, який приїхав з концертом до столиці України, заспівав у київському метро разом з місцевими музикантами. Він виступив перед входом на станції метро «Золоті ворота» ввечері 14 грудня. При цьому спочатку легенду російського року не впізнали, але потім не хотіли відпускати, повідомляє Апостроф.

Гребенщиков підійшов до музикантів, які грали біля входу в підземку, з запитанням: «Ми не завадимо?». Отримавши дозвіл, приєднався до них. У метро лідер гурту «Акваріум», зокрема, заспівав пісню «Ну-ка, мечи стаканы на стол».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями рок-музикант виступив на підтримку політичних в’язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка і сфотографувався із плакатом «Українські активісти незаконно позбавлені волі в РФ».

Як відомо, Боріс Гребенщиков неодноразово коментував ситуацію в Україні та підкреслював необхідність припинення бойових дій на Донбасі. У серпні музикант зустрівся з головою Одеської області Міхеїлом Саакашвілі, а в березні 2014 року разом з В’ячеславом Бутусовим, Юрієм Шевчуком і Максимом Леонідовим опублікував відеозвернення, в якому закликав до миру в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ