Греція зо крок до дефолту
Європейські лідери досягли компромісу з Грецією щодо виходу з кризи

Канцлер Німеччини Анґела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд і глава Європейської ради Дональд Туск узгодили з прем’єр-міністром Греції Алексісом Ціпрасом проект «компромісної» угоди з вирішення грецької боргової кризи. Про це представник Туска Пребен Ааман написав у своєму мікроблозі в Twitter, повідомляє Українська правда.

За його словами, Євросаміт буде відновлено для обговорення компромісної пропозиції щодо виходу Греції з боргової кризи. При цьому жодних подробиць Ааман не повідомив. Раніше Єврогрупа представила проект документа щодо Греції на саміті країн лідерів єврозони, в якому міститься вимога до Афін провести реформи, які стосуються, серед іншого, пенсій та податків. При цьому уряд Греції назвав пропозиції, висунуті Єврогрупою «дуже поганими».

До слова, Греція не прийняла умови кредиторів, що стосуються збільшення бази об’єктів для приватизації. «Греки прийняли практично все, окрім збільшення бази приватизації», – говориться в повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Греції 5 липня пройшов референдум щодо пропозицій міжнародних кредиторів. Більшість з тих, хто проголосував – 61,31% – виступили проти умов, які країні висунули міжнародні кредитори.

За два дні до референдуму країна була оголошена держбанкрутом. Повну неплатоспроможність Греції зафіксував 3 липня Європейський фонд фінансової стабільності.

Читайте: Бути чи не бути Греції в ЄС? Ось у чому питання …

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ