Уряд Греції заявив про необхідність реформування системи контролю за азартними іграми
Уряд Греції заявив про необхідність реформування системи контролю за азартними іграми

Уряд Греції заявив про необхідність реформування системи контролю за азартними іграми в Інтернеті. Про це повідомляє UBR із посиланням на РІА Новини.

Міністр фінансів Греції Янніс Варуфакіс оприлюднив дані, за якими електронні азартні ігри приносять неоподаткований дохід €3 млрд на рік. Всі 24 компанії, які цим займаються, перебувають в офшорах і не мають постійної ліцензії.

«Греція – єдина країна, яка не має соціально-економічних досліджень наслідків впливу азартних ігор на суспільство, і ми повинні змінити це. Це особлива галузь.  Ідея, що «я зроблю гроші з нічого», створює патології в суспільстві», – заявив міністр. Якщо вдасться  оподаткувати електронні ігри, це може приносити додатково до державного бюджету понад €500 млн на рік.

«Важливо, щоби держава отримувала доходи, ми покладаємося на них, але ідея їх максимізації (від грального бізнесу) прямо суперечить інтересам суспільства. Ми повинні боротися з ухиленням від сплати податків та беззаконням постачальників і піклуватися про те, щоб обмежити попит на азартні ігри», – наголосив грецький чиновник.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ