Греція зо крок до дефолту
Греція вчасно виплатила МВФ 186 млн євро за кредитом

Греція переказала Міжнародному валютному фонду черговий платіж у розмірі 186,3 млн євро. Отримання грошей у фонді підтвердили 6 серпня, повідомляє Deutsche Welle.

Цей транш став першим від початку червня, який Афіни здійснили вчасно. Наступний платіж МВФ на 306 млн євро Греція повинна здійснити до 1 вересня.

Крім того, до 20 серпня влада країни мусить перерахувати 3,2 млрд євро Європейському центральному банку (ЄЦБ). Афіни очікують до цього часу отримати від кредиторів новий транш допомоги, щоби здійснити платіж. Рішення про розблокування першої частини фінансової допомоги міністри фінансів єврозони мають ухвалити 19 серпня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на саміті лідерів країн єврозони в Брюсселі 13 липня узгодили третій пакет фінансової допомоги для Греції за умови виконання урядом країни соціальних та економічних реформ. Афінам обіцяли виділити протягом найближчих трьох років до 86 млрд євро. Греція наполягає на тому, щоби перший транш у рамках нового пакета фінансової допомоги від міжнародних кредиторів становив близько 24 млрд євро.

Читайте: Туристична Греція: попри кризу, багатії їдуть на мальовничі острови Кріт і Міконос

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ