Греція, дефолт
Греції не вдалося домовитися з кредиторами

Греції не вдалося домовитися з кредиторами. Черговий раунд перемовин з МВФ закінчився безрезультатно, пише 5 канал.

Грецький прем’єр Алексіс Ціпрас не зміг узгодити з європейськими партнерами остаточний текст угоди. Між сторонами зберігаються суттєві розбіжності. Представники МВФ наполягають на тому, що Афіни повинні продовжити скорочення соціальних витрат. Греція на такий крок йти не бажає і запевняє: віднайде гроші, запровадивши підвищені податки для забезпечених верств населення.

Ціпрас закидає кредиторам небажання йти на компроміс. Зазначимо, якщо Греція до кінця місяця не отримає черговий транш від МВФ країні загрожує дефолт. Аналітики припускають і вихід країни з Єврозони.

«На черговому раунді перемовин йшлося про пріоритети, які мають бути оговорені у майбутній угоді. Досягти домовленостей поки не вдалося, але ми продовжимо пошук рішення, прийнятного для усіх сторін. Переконаний, що такий варіант існує. Усі ми прагнемо, щоби Греція залишилася у Єврозоні, провела системні реформи і забезпечила власне майбутнє», наголосив єврокомісар з економіки П’єр Московічі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у центрі Афін кілька разів збиралися демонстрації проти можливого виходу Греції з єврозони.

Читайте: Financial Times: Греція хитрує, ведучи справу до дефолту, аби отримати вигідніші умови

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ