Греки вийшли на загальний страйк проти заходів жорсткої економії
Греки вийшли на загальний страйк проти заходів жорсткої економії

Дві найбільші профспілки Греції 12 листопада проводять загальний 24-годинний страйк на знак протесту проти заходів жорсткої економії, яку змушений реалізовувати уряд. Про це повідомляє NEWSru.com.

У своєму анонсі профспілки пафосно назвали 24-годинний протест «матір’ю битв» проти нових заходів жорсткої економії, які підривають рівень життя грецького населення. Громадський транспорт Афін також бере участь у страйку, залишаючи Афіни 12 листопада без метро, приміської залізниці й потягів. Призупинено курсування міських автобусів і трамваїв з 9:00 до 21:00. На вказаний період скасовано авіасполучення по більшості внутрішніх рейсів. Крім того, судна Грецької морської Федерації сьогодні не залишать порти.

Закриті у четвер і поліклініки. У лікарнях і на станціях швидкої допомоги на роботу вийдуть лише чергові зміни. Для відвідування будуть закриті також музеї і археологічні пам’ятники. Грецькі медіа також приєдналися до страйку профспілок приватного і громадського секторів економіки, заявивши про призупинення діяльності на період з 6:00 12 листопада до 6:00 13 листопада.

З відповідною заявою виступила Спілка журналістів афінської Athens Daily Newspapers: «Страйк, який відбудеться (в четвер), є першим попередженням проти політики і практики, яка порушує права і свободи, завдаючи серйозного удару по суспільству, а також новинній інформації. Саме з цієї причини це відправна точка майбутньої мобілізації на захист інституціональної функції соціального страхування».

Зазначимо, раніше грецькі державні телеканали та радіостанції відмовилися передавати випуски новин і проводити прямі ефіри в рамках 24-годинного страйку всіх ЗМІ проти політики уряду.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ