Грецію паралізував загальнонаціональний страйк проти заходів економії

Греки вийшли на загальний страйк проти заходів жорсткої економії
Греки вийшли на загальний страйк проти заходів жорсткої економії

Дві найбільші профспілки Греції 12 листопада проводять загальний 24-годинний страйк на знак протесту проти заходів жорсткої економії, яку змушений реалізовувати уряд. Про це повідомляє NEWSru.com.

У своєму анонсі профспілки пафосно назвали 24-годинний протест «матір’ю битв» проти нових заходів жорсткої економії, які підривають рівень життя грецького населення. Громадський транспорт Афін також бере участь у страйку, залишаючи Афіни 12 листопада без метро, приміської залізниці й потягів. Призупинено курсування міських автобусів і трамваїв з 9:00 до 21:00. На вказаний період скасовано авіасполучення по більшості внутрішніх рейсів. Крім того, судна Грецької морської Федерації сьогодні не залишать порти.

Закриті у четвер і поліклініки. У лікарнях і на станціях швидкої допомоги на роботу вийдуть лише чергові зміни. Для відвідування будуть закриті також музеї і археологічні пам’ятники. Грецькі медіа також приєдналися до страйку профспілок приватного і громадського секторів економіки, заявивши про призупинення діяльності на період з 6:00 12 листопада до 6:00 13 листопада.

З відповідною заявою виступила Спілка журналістів афінської Athens Daily Newspapers: «Страйк, який відбудеться (в четвер), є першим попередженням проти політики і практики, яка порушує права і свободи, завдаючи серйозного удару по суспільству, а також новинній інформації. Саме з цієї причини це відправна точка майбутньої мобілізації на захист інституціональної функції соціального страхування».

Зазначимо, раніше грецькі державні телеканали та радіостанції відмовилися передавати випуски новин і проводити прямі ефіри в рамках 24-годинного страйку всіх ЗМІ проти політики уряду.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ