Гройсман
Фінансування освіти стане одним із пріоритетів бюджету-2017, зазначив Гройсман

Найбільший пріоритет головного кошторису країни на 2017 рік – фінансування армії та безпеки. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНІАН.

Другий за важливістю пріоритет – розвиток доріг та інфраструктури. А ще особливу увагу уряд приділить підтримці фермерських господарств, скерувавши для зазначених сегментів господарки не менш як 5,5 млрд. гривень.

Крім того, Кабмін запропонує збільшити в 2017 році фінансування дипломатичних представництв України, а до кінця поточного року сформує мережу торговельних представництв України за кордоном, які будуть ефективним інструментом просування і підтримки української продукції на міжнародних ринках.

Також Гройсман повідомив, то в 2017 році Україна продовжить курс на децентралізацію, оскільки успіхи цього процесу «видно». Окремий пріоритет – енергоефективність. Також в 2017 році буде збережено Фонд розвитку регіонів, субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів і особливу увагу приділятимуть питанням розвитку сфери освіти.

«Фінансування освіти ми будемо закладати як один із пріоритетів. Але треба пам’ятати і про заробітну плату вчителя. І тому в бюджеті 2017 року ми будемо закладати підвищення  вчителям заробітної платні», – сказав прем’єр.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, доходи загального фонду головного кошторису країни на 2017 рік становитимуть 785 млрд. гривень, витрати – 851 млрд. гривень.

Раніше стало відомо, що Кабінет Міністрів України планує представити проект бюджету на 2017 рік на розгляд Верховної Ради України до 15 вересня. 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ