Бійки Парасюка в Раді
Бійки Парасюка в Раді

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман запропонував посилити відповідальність народних обранців за бійки. Про це він заявив на прес-конференції в Хмельницькому, передає УНІАН.

На його переконання, народні депутати можуть самотужки запобігти таким негативним вчинкам. Вони мають внести відповідні зміни до законів, посиливши відповідальність за застосування сили.

«Бійки – ганебне явище. Це неприпустимо, і такі дії повинні засуджуватися», – сказав Гройсман. За словами спікера, посилення відповідальності в першу чергу має стосуватися непарламентської поведінки народних обранців за межами Верховної Ради.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19 листопада, на засіданні Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Володимир Парасюк вдарив ногою в голову Пісного. За словами Парасюка, на попередній посаді Пісний займався «кришуванням» (до призначення в СБУ він очолював Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України). Крім того, Парасюк стверджував, що статки Пісного не відповідають його доходам. Також він наголосив, що вимагає звільнення Пісного з СБУ. Пісний відкинув всі звинувачення, а насамкінець заявив, що зробив для Революції Гідності набагато більше, ніж Парасюк. Після цих слів депутат зірвався з місця і вдарив Пісного ногою в голову.

Читайте: Парасюку «шиють справу» за побиття генерала СБУ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ