Експерт зауважив, що Гройсман почав наслідувати Яценюка
Експерт зауважив, що Гройсман почав наслідувати Яценюка

Екс-міністр економіки України, президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий в інтерв’ю Гордону прокоментував головні невдачі та успіхи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

За словами Ланового, головне, чого досягнув Гройсман за півроку роботи на посаді очільника уряду, це ремонт дороги в Конча-Заспу.

«Гройсман заявляв, що основним пріоритетом для нього буде будівництво і ремонт доріг. Ось у нього зараз дуже успішно ремонтується дорога на Конча-Заспу, на віллу президента. Раніше ми бачили, як відбудовується дорога в Межигір’ї, зараз відбудовується траса в напрямку вілли нинішнього глави держави. Це його найбільший успіх. Причому я не іронізую. Це дійсно його мета – добре виглядати перед президентом», – зауважив економіст.

На його думку, основна помилка Гройсмана це те, що він чомусь почав повторювати вчинки колишнього очільника Кабінету Міністрів України Арсенія Яценюка.

«Найбільша невдача Гройсмана – те, що він йде слідом за Яценюком. Він все повторює, служить «Народному фронту» і «Блоку Петра Порошенка». Гройсман відпрацьовує ті ж корупційні схеми, що і Яценюк. Він підтримує тих же олігархів, щоб залишитися на своїй посаді. Його завдання – будь-якими способами втриматися у своєму кріслі. А говорити він може все, що завгодно», – наголосив експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ