zakon-savchenko
Згідно з документом, один день у СІЗО зараховується як два дні в колонії

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступив за скасування чи зміну «закону Савченко», інформує Українська правда.

«Я вважаю, що закон, поданий в український парламент, який спростив відповідальність злочинців (…) дав можливість десяткам тисяч злочинців вийти сьогодні на свободу (…) в своїй більшості ці люди звільнені за «законом Савченко». Цих людей випускають, і вони (знову) починають вбивати, грабувати і ґвалтувати тощо», – заявив Гройсман.

За його словами, уряд найближчим часом ініціює скасування «закону Савченко» або його зміну.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, заступник голови Нацполіції України Вадим Троян також наполягає на внесенні змін до документу. За його словами, згідно із так званим законом Савченко, протягом наступних двох років в Україні на волю вийдуть 50 тисяч ув’язнених.

Як відомо, «закон Савченко» вже неодноразово піддавали критиці. Згідно з цим документом, один день в СІЗО зараховується як два дні в колонії.

Станом на 15 квітня положення «закону Савченко» було застосовано до 39 496 в’язнів. Окрім колишніх високопосадовців Ігоря Зварича та Віктора Лозінського, ґвалтівника неповнолітніх Миколи Шекерлі, сумновідомого «Доктора Пі» Андрія Слюсарчука, достроково було звільнено 5 тис. 961 особу, які відбували покарання за тяжкі злочини. Зокрема, 10 – за злочини проти основ національної безпеки, 832 – за умисне вбивство, 531 – за умисне тяжке тілесне ушкодження, 1120 – за розбій, 863 – за грабіж, 1340 – за крадіжку.

Читайте: Рецидивістів не звільнятимуть за «законом Савченко»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ