тарифи
Кабмін з 1 травня встановив єдину граничну роздрібну ціну газу для побутових споживачів

Сім’ї, які не зможуть оплатити нові ціни на послуги ЖКГ, отримуватимуть адресну допомогу від держави та сплачуватимуть близько 10% від загальної суми платіжки. Про це під час засідання Кабінету міністрів повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, пише Укрінформ.

«Всі, хто мають невисокий дохід, будуть так чи інакше сплачувати за послуги ЖКГ 10%. Держава адресно заплатить за кожного, хто цього потребує», – сказав він.

За його словами, нові тарифи є абсолютно ринковими. «Всі ці балачки і розмови про те, що ціна газу є 30-40 доларів, це неправда», – наголосив Гройсман.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на гаряче водопостачання до 63-78 гривень за куб. м з 1 липня. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів з 1 травня встановив єдину граничну роздрібну ціну газу для побутових споживачів на рівні 6,879 тисяч гривень за тисячу кубометрів, для виробників теплової енергії – 6,81 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ