grojsman
Голова Кабміну вважає, що продовження мораторію є цілком прийнятним рішенням в нинішніх умовах

Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення буде чинний в Україні, доки не ухвалять закон про обіг землі. Про це заявив прем’єр Володимир Гройсман, пише УНІАН.

За його словами, продовження мораторію є цілком прийнятним рішенням в умовах, що склалися в Україні.

«Мораторій в Україні діє доти, поки не ухвалено закон про обіг ринку землі. Але я впевнений і в тому, що Верховна Рада зробила свій крок, який абсолютно нормальний, тому що ми розуміємо, що на цьому (питанні земельної реформи, – ред.) хтось хотів робити багато піару. А це неприпустимо. Потрібно створити умови, провести консультації та визначитися, яку модель ринку земель потрібно запровадити, але шляхом консенсусу, а не протистояння», – сказав Гройсман.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 жовтня 2016 року Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2018 року.

До слова, вимога про ухвалення закону «Про обіг земель сільськогосподарського призначення» міститься в меморандумі, який Україна напередодні підписала з МВФ.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року Верховна Рада 309 голосами продовжила мораторій на відчуження сільськогосподарських земель до 1 січня 2017 року.

При цьому депутати взяли зобов’язання розробити законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення до 1 березня 2016 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ