groy-sman-e-deklaruvannya
Прем’єр закликав членів уряду чинити за його прикладом і заповнювати декларації

У Національному агентстві з питань запобігання корупції повідомили, що в системі е-декларування є чернетки декларацій майже всіх топ-посадовців. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова НАЗК Наталія Корчак.

«Наразі в реєстрі щогодинно з’являється нова декларація. Фактично в системі зареєстровані та працюють всі потенційні декларанти «першої хвилі» – майже 43 тис. осіб. У вільному доступі сьогодні можна побачити декларації шести заступників міністрів, дев’яти народних депутатів, п’яти співробітників Адміністрації Президента, восьми співробітників КМДА та інших чиновників», – йдеться в повідомленні.

Крім того, голова НАЗК заявила, що система е-декларування витримає навантаження тисячної кількості користувачів та додала, що зараз в ній працюють майже 45 тисяч осіб.

Тим часом прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що заповнив свою декларацію вже на 90%: «Я свою декларацію на 90% вже заповнив. І найближчими днями, можливо, у вихідні або на початку наступного тижня вона буде у публічному доступі. Просто вона потребує більше часу, треба буде на вихідних сконцентруватися і все перевірити», – сказав Гройсман.

При цьому він закликав членів уряду чинити за його прикладом і заповнювати декларації.

Гройсман порівняв е-декларацію зі стрибком із парашутом: «Треба пройти це. Для декого – це як стрибнути із парашутом. Очі заплющив і вистрибнув. Не бійтеся, хто боїться».

Нагадаємо, 18 жовтня під Радою проходила акція на підтримку електронного декларування добробуту чиновників і членів їхніх сімей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ