Володимир Гройсман
Гройсман пообіцяв парламентарям не підтримувати одностатеві шлюби

Парламент після наполегливих умовлянь Голови Верховної Ради Володимира Гройсмана без обговорення ухвалив у другому читанні так звану антидискримінаційну правку до трудового законодавства (йдеться про трудові права сексуальних меншин). За закон №3442 проголосували 234 народних депутата, передає Українська правда.

Питання у порядок денний запропонував внести спікер Володимир Гройсман. Але проголосувати поправку без обговорення депутати змогли лише з шостої спроби. Для цього спікеру довелося навіть оголошувати 15-хвилинну перерву після перших п’яти невдалих спроб.

Після консультацій з керівниками фракцій Гройсман учергове оголосив повний текст поправки. «Мова іде про те, що якщо людина у нас працює, ми не маємо права її просто дискримінувати. Я хочу ще раз підкреслити, що основним цінностями будь-якої держави є людина та її права», – сказав спікер. «Ми виступаємо з вами за сімейні цінності і в жодному разі, я чую якісь фейки, які говорять про те, що в Україні можуть бути хоч якісь одностатеві шлюби. Не дай бог, щоб це відбулось, і ми ніколи не будемо це підтримувати», – заявив Гройсман. Він також додав, що в уряді може з’явитися спеціальний уповноважений з питань сім’ї.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у вівторок Верховна Рада таки внесла до порядку денного антидискримінаційний законопроект №3442, однак провалила голосування за нього. 5 листопада Верховна Рада також провалила розгляд норми Трудового кодексу щодо заборони трудової дискримінації, яка є обов’язковою умовою для скасування Євросоюзом віз для громадян України.

Читайте: Луценко: «Краще гей-парад на Хрещатику, ніж російські танки в центрі української столиці!»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ