Гройсман
Гройсман заявив, що не дозволить Москалю розмовляти з ним мовою ультиматумів

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман не ініціюватиме звільнення голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля з посади. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає  5 канал.

Натомість глава уряду заявив, що чекає на спільну зустріч з Москалем та керівництвом тамтешньої митниці наступного тижня. Також Гройсман звернувся до СБУ і НАБУ з проханням перевірити усі факти корупції, про які заявив очільник Закарпаття.

«Нікому не дозволю розмовляти зі мною мовою ультиматумів. Геннадію Геннадієвичу, незважаючи на Ваше прохання, подання на Ваше звільнення готувати не збираюсь. Давайте разом закладемо нову традицію щодо призначення керівних кадрів у митній службі на основі публічних конкурсів за участю громадських організацій і цю традицію розпочнемо впроваджувати саме із Закарпатської митниці», – написав Гройсман.

Водночас інформацію щодо вантажів з контрабандними цигарками, яку поширив Москаль, перевірить Генеральна прокуратура України. Про це повідомив виконувач обов’язків генпрокурора України Юрій Севрук.

Також він наголосив, що Геннадій Москаль повинен сам звернутися в Закарпатську митницю для розв’язання проблеми.

«Якщо голова Закарпатської області вважає, що там є проблеми, він повинен сам звертатися у митницю і вирішувати це питання. Якщо будуть встановлені дії, які підпадають під ознаки Кримінального кодексу в діях митників, ми, безумовно, будемо розбиратися», – наголосив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням звільнити його з посади голови Закарпатської ОДА. Серед причин рішення він вказав перешкоджання боротьбі з контрабандою в регіоні з боку центральної влади, а також бездіяльність митниці.

Нагадаємо, Порошенко призначив Москаля головою Закарпатської обласної державної адміністрації 15 липня 2015 року. Очільник Закарпаття заявив, що основним постачальником сигарет, які контрабандно вивозяться з України, є Львівська тютюнова фабрика, і висловив переконання, що в українському законодавстві необхідно відновити кримінальну відповідальність за контрабанду підакцизних товарів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ