Володимир Гройсман заявив, що уряд не підтримає підвищення зарплат нардепам
Гройсман заявив, що уряд не підтримає підвищення зарплат нардепам

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму Facebook заявив, що при внесенні змін до проекту Державного бюджету на наступний рік Кабінет Міністрів не підтримає ініціативу депутатів щодо підвищення заробітних плат парламентарям фактично вдвічі.

«Минулого тижня Верховна Рада проголосувала висновки та рекомендації народних депутатів щодо внесеного нами проекту бюджету на 2017 рік. Зараз ми в уряді опрацьовуємо зміни, запропоновані народними депутатами. Ті, які слушні, будуть враховані. Але деякі будуть нами однозначно відхилені. Ми не підтримаємо ініціативу депутатів підвищити самим собі зарплату практично вдвічі», – написав Гройсман.

За його словами, це питання нині точно не на часі, оскільки в державі є значно важливіші і актуальніші проблеми, зокрема йдеться про низькі доходи звичайних громадян України.

«Зараз усім нам треба перш за все думати над тим, як підняти доходи звичайним людям. Ми уже заклали в проект бюджету підвищення зарплат учителів, лікарів і в цілому підвищення соціальних стандартів. До другого читання уряд має намір ці позиції тільки посилити»,  – зауважив прем’єр.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ