Військова техніка
Два місяці на проспекті Перемоги міняли асфальтове покриття

Лише два тижні минулого після тривалого та дорогого ремонту дорожнього полотна на проспекті  Перемоги у столиці, а по ньому пустили танки. В результаті на асфальті залишилися значні пошкодження від гусениць танків, передає ukranews.

«Кличко має хороші шанси вимагати з бюджету країни грошей на ремонт асфальту», – написав він.

У «Київавтодорі» повідомили, що вулиці постраждали від проїзду важкої військової техніки. 

«Унаслідок елементарної недбалості, непрофесіоналізму і байдужості, незважаючи на неодноразові запевнення, що важку військову техніку перевозитимуть на спеціальних тралах і на траках (гусеницях) будуть одягнені спеціальні гумові або пропіленові накладки («черевики») комунальна корпорація «Київавтодорі» змушена констатувати – сьогодні вулиці столиці потерпають від проїзду важкої військової техніки. Зусилля, вкладені в ремонти вулиць і доріг для комфорту киян та гостей нашого міста, витрачено даремно», – обурилися в «Київавтодорі».

57b73d5c27119-11_120057b73d9fa3d86-22Нагадаємо, 19 серпня Збройні Сили України проводили репетицію параду на День Незалежності. У зв’язку з цим по проспекту Перемоги пройшла колона військової техніки, зокрема і танки.

Варто зазначити, що попередні два місяці на проспекті Перемоги міняли асфальтове покриття: протягом декількох місяців дорожники укладали новий асфальт від Нивок до Повітрофлотського мосту.

Читайте: Міноборони надасть для параду техніку з резерву

БЕЗ КОМЕНТАРІВ