Гроші на вітер: під час репетиції параду танки пошкодили новий асфальт (фото)

Військова техніка
Два місяці на проспекті Перемоги міняли асфальтове покриття

Лише два тижні минулого після тривалого та дорогого ремонту дорожнього полотна на проспекті  Перемоги у столиці, а по ньому пустили танки. В результаті на асфальті залишилися значні пошкодження від гусениць танків, передає ukranews.

«Кличко має хороші шанси вимагати з бюджету країни грошей на ремонт асфальту», – написав він.

У «Київавтодорі» повідомили, що вулиці постраждали від проїзду важкої військової техніки. 

«Унаслідок елементарної недбалості, непрофесіоналізму і байдужості, незважаючи на неодноразові запевнення, що важку військову техніку перевозитимуть на спеціальних тралах і на траках (гусеницях) будуть одягнені спеціальні гумові або пропіленові накладки («черевики») комунальна корпорація «Київавтодорі» змушена констатувати – сьогодні вулиці столиці потерпають від проїзду важкої військової техніки. Зусилля, вкладені в ремонти вулиць і доріг для комфорту киян та гостей нашого міста, витрачено даремно», – обурилися в «Київавтодорі».

57b73d5c27119-11_120057b73d9fa3d86-22Нагадаємо, 19 серпня Збройні Сили України проводили репетицію параду на День Незалежності. У зв’язку з цим по проспекту Перемоги пройшла колона військової техніки, зокрема і танки.

Варто зазначити, що попередні два місяці на проспекті Перемоги міняли асфальтове покриття: протягом декількох місяців дорожники укладали новий асфальт від Нивок до Повітрофлотського мосту.

Читайте: Міноборони надасть для параду техніку з резерву

БЕЗ КОМЕНТАРІВ