озброєння на Донбасі
Група з безпеки не узгодила відведення озброєнь на Донбасі

Підгрупа з безпеки 4 серпня завершила черговий раунд консультацій з Україною в Мінську. Про це повідомило джерело в контактній групі, пише Інтерфакс-Україна.

«На жаль, поки немає підсумкового остаточно узгодженого документа (про відвід від лінії зіткнення на Донбасі озброєнь калібром менше 100 мм), готового до підписання. Робота буде продовжена», – сказало джерело. Також стало відомо, що 5 серпня група не зустрічатиметься в Мінську.

Раніше спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік повідомив, що робоча група з гуманітарних питань Контактної групи щодо України погодилася з необхідністю створення умов для відновлення пропускного режиму на лінії розмежування на Донбасі.

Тим часом, за даними прес-центру АТО, минулої доби з 18 години і до опівночі 4 серпня, кількість обстрілів позицій українських військ дещо зменшилась. Загалом, упродовж 4 серпня, найманці 81 раз порушили режим тиші. 5 разів ворог застосовував артилерію, 25 – міномети, 56 – стрілецьку зброю й гранатомети, 5 разів бандити били з танків. Найгарячішою точкою зони АТО залишається район Донецька.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент України Петро Порошенко зазначив, що, враховуючи зростання кількості обстрілів терористами українських позицій в зоні проведення антитерористичної операції, необхідно визначити стратегію, погодити та скоординувати подальші дії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ