Єврокомісія запропонувала ввести безвізовий режим для Грузії
Єврокомісія запропонувала ввести безвізовий режим для Грузії

Єврокомісія ухвалила позитивне рішення щодо безвізового режиму для Грузії. Щодо України це питання наразі відкладено. Про це заявив член Єврокомісії з питань внутрішніх справ Дімітріс Аврамопулос, передає ZN.UA.

Європейська комісія запропонувала Раді ЄС та Європарламенту включити Грузію в список країн, громадяни яких можуть подорожувати до Шенгенської зони без візи.

«Сьогоднішня пропозиція визнає зусилля грузинської влади провести далекосяжні і складні реформи, які мають значний вплив на верховенство права і систему правосуддя. Я дуже задоволений досягнутим прогресом, і я сподіваюся, що Європейський парламент і Рада ЄС приймуть нашу пропозицію в найближчий час», – сказав єврочиновник.

Він пояснив, що після того, як пропозиція буде схвалена Європарламентом і Радою ЄС, громадянам Грузії з біометричними паспортами більше не доведеться отримувати візи під час поїздок на термін до 90 днів в Шенгенську зону.

Безвізовий режим застосовуватиметься до всіх держав-членів ЄС, виключаючи Ірландію та Велику Британію, а також чотири асоційованих члена Шенгенської зони – Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ