saakashvili
Саакашвілі хоче повернутися в Грузію після оголошення екзит-полів на парламентських виборах 8 жовтня

МВС Грузії обіцяє заарештувати екс-президента країни та нинішнього голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, щойно він перетне кордон країни. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Георгій Мгебрішвілі, передає Інтерфакс-Україна.

Мгебрішвілі нагадав, що екс-президента оголосили в розшук за скоєні злочини.

«Якщо він перетне грузинський кордон, поліція діятиме в рамках чинного законодавства. Його затримають», – сказав міністр.

Раніше Саакашвілі повідомив, що одразу ж після оголошення в ефірі телекомпанії «Руставі 2» екзит-полів на парламентських виборах 8 жовтня, він прибуде до Грузії, а за кілька днів до виборів відкриє свій штаб у Туреччині на кордоні з республікою.

Як відомо, дружина Саакашвілі Сандра Руловс балотується в мажоритарні депутати від Зуґдідського району. Майже на всіх зустрічах зі своїми прихильниками вона заявляє, що «повернення Міхеїла в Грузію – неминуче».

За оцінками грузинських експертів, подолати на виборах 5-відсотковий бар’єр, необхідний для проходження в парламент, гарантовано зможуть лише «Грузинська мрія» і «Єдиний національний рух». Експерти не виключають, що необхідну кількість голосів може отримати партія «Держава для народу», очолювана оперним співаком Паата Бурчуладзе.

Нагадаємо, Саакашвілі залишив Грузію після вступу на посаду нового президента країни Ґеорґія Марґвелашвілі в листопаді 2013 року.

Головна прокуратура Грузії заочно висунула йому звинувачення за кількома кримінальними статтями, зокрема, щодо розтрати близько 5 мільйонів доларів державних коштів на особисті потреби. Пізніше Саакашвілі оголосили у внутрішньодержавний розшук.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ