Черновецький
Колишній голова Києва посів третє місце та вибув із перегонів

Одіозний екс-мер Києва Леонід Черновецький, який очолював партію «Щаслива Грузія», програв на парламентських виборах в цій країні, передає Радіо 24.

Черновецький балотувався до парламенту Грузії як незалежний кандидат від мажоритарного округу № 71 і посів третє місце, тож він автоматично вибуває з виборчих перегонів.

«Так, не ті бабці в Грузії, не ті!» – констатував Черновецький за результатами голосування.

За грузинським законодавством, боротьба тепер розпочнеться між двома іншими кандидатами у другому турі. На відміну від інших, Черновецького висунула не партія, а ініціативна група громадян.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  у парламенті Грузії будуть представлені три політсили – «Грузинська мрія», «Єдиний національний рух» і проросійський «Альянс патріотів Грузії».

Щодо підсумків виборів за мажоритарною системою, то за попередніми даними, в 50-53 одномандатних округах пройдуть другі тури. Ці вибори призначені на 2 листопада.

Нагадаємо, в Грузії 8 жовтня відбулися парламентські вибори. Громадяни Грузії обирали на чотири роки 150 депутатів – 77 за партійними списками і 73 одномандатників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ