693768
Фахівці здійснюють заміри викидів продуктів горіння в атмосферу

Грибовицьке звалище під Львовом знову загорілося – температура в епіцентрі сягає 360 градусів за Цельсієм. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

«Зараз потрібно сконцентрувати всі зусилля, щоби терміново зупинити активну пожежу – до 360 градусів усередині тіла, яке горить», – зазначив міністр.

За його словами, зараз у Львові працює спеціальна комісія, створена обласною адміністрацією, яка вивчає причини та наслідки катастрофи, а фахівці здійснюють відповідні заміри викидів продуктів горіння в атмосферу.

«За деякими показниками вони перевищують норми», – додав Семерак.

1394230_14274941394230_14275031394230_1427505Водночас на Грибовицькому полігоні твердих побутових існує загроза нових зсувів. 7 червня близько 14.00 там утворилася тріщина завдовжки близько 80 м,  повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. Висота просідання передньої частини тріщини – близько 3 м, завширишки розлом – 1,5 м, завглибшки – 2,5 м.

Тим часом у Львові ситуація з вивозом сміття налагоджена. Завалів і переповнених баків у районах міста немає.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні сесії Великогрибовицької сільської ради ухвалили рішення остаточно закрити Грибовицьке сміттєзвалище. Місцеві жителі заявили, що не пропустять туди жодної машини зі сміттям не лише зі Львова, але й з інших населених пунктів.

Як відомо, 30 травня о 15 год. 20 хв. у Жовківському районі Львівської області на території полігону твердих побутових відходів (Грибовицьке сміттєзвалище) після завершення гасіння пожежі під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапило троє рятувальників. Їх завалило відходами з висоти 90 метрів.

Читайте:  Родичі загиблих рятувальників вигнали Садового з похорону

Станом на 1 червня знайшли тіла трьох загиблих рятувальників. Як поінформували у ДСНС, ними виявилися Рудий Юрій Миколайович – начальник ДПРП-48 (Державний пожежно-рятувальний пост) м.Рава Руська, Вненкевич Андрій Миколайович начальник варти ДПРП-17 м.Жовква і Богдан Юнко, 28-річний співробітник ДСНС.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ