Після призначення в ГПУ Шокін переоформив маєток на невідому жінку
Після призначення в ГПУ Шокін переоформив маєток на невідому жінку

Генеральний прокурор Віктор Шокін у 2014 році подарував маєток у селі Забір’я під Києвом невідомій жінці – Вероніці-Анастасії Гриневич. Про це йдеться у сюжеті проекту «Без парканів», пишуть Наші гроші.

Як зазначається, цей будинок не зазначено у деклараціях Шокіна за 2013-2014 рр. Також чиновник не вказав у декларації 1/3 4-кімнатної квартири у Харкові. «Весь маєток розкинувся на ділянці 0,22 га і складається з кількох будівель загальною площею майже 870 м.кв, зокрема житловий будинок – 299 кв. м. На території є великий басейн, закритий від сторонніх очей маскувальною сіткою», – пише видання.

Однак після того, як наприкінці червня минулого року Шокіна призначили заступником Генпрокурора, він 24 липня подарував вищезгаданий маєток. Офіційно Шокін продовжує орендувати по сусідству з маєтком 0,08 га землі «під випасання худоби».

Читайте: «Президентські гектари»: Порошенко поповнив особистий земельний фонд і обзавівся пляжем

Економічна правда

  • Zhali

    Нинішню антинародну, антиукраїнську владу – влаштовують у владних кріслах саме такі персоналії. Використали Майдан, позбавляються від майданівців і так званих побратимів всілякими способами.
    А вже на підході закон, аналог пукінського. Буде кіборгполіція, яка знищуватиме інформаційних СВОЇХ ВОРОГІВ.
    80 % українського народу – для них, шахраїв, є ворогами. І мене за таке висловлювання – також до знищення можуть приректи.