Мельник
Мельник залишається під домашнім арештом

Запобіжний захід екс-ректору Національного університету податкової служби Петру Мельнику не змінювався. Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

У відомстві вирішили дати роз’яснення у зв’язку з появою інформації щодо зміни запобіжного заходу Мельнику. Так, ГПУ проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-ректора Національного університету податкової служби П.Мельника та інших осіб у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2, ч.3 та ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України за фактом одержання 177 тис. грн. неправомірної вигоди від студентів за сприяння в зарахуванні на п’ятий курс університету бюджетної форми навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра (спеціаліста).

«Під час розслідування вказаного провадження, ухвалою слідчого судді Печерського райсуду м. Києва від 1 жовтня 2015 року задоволено клопотання Генеральної прокуратури України про продовження строку дії запобіжного заходу П.Мельнику у виді домашнього арешту строком на два місяці, тобто до 1 грудня 2015 р.», – йдеться у повідомленні.

Крім того, слідчим управлінням прокуратури Київської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Мельника у розтраті майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому повторно, в особливо великих розмірах, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 КК України.

Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 16.10.2015 щодо підозрюваного Мельника застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання у межах терміну досудового розслідування, тобто до 8 грудня. «У вказаному кримінальному провадженні підозрюваному П.Мельнику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту ніколи не обирався і не скасовувався», – наголошують у ГПУ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Печерський районний суд Києва відхилив клопотання прокуратури Київської області про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту Петру Мельнику.

Читайте: Топ-5 зухвалих оборудок виправданного екс-ректора Мельника

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ