Василишин
Підозрюваний отримував від 50 до 100 тисяч гривень поборів на тиждень

Заступнику міністра охорони здоров’я Роману Василишину, якого затримали на хабарі, суд обрав міру запобіжного заходу – арешт на 60 днів або застава в 2 мільйони 800 тисяч гривень, передає 5 канал.

Засідання тривало приблизно 5 годин. Затриманий та його адвокати переконували: Василишин не винен, а усі закиди – нібито політичні репресії. Обвинувачення наполягало: є достатньо доказів провини чиновника.

За версію слідства, затриманий отримував від 50 до 100 тисяч гривень поборів на тиждень.

За даними ГПУ, гроші заступнику міністра передавав керівник урологічного центру столичної Олександрівської лікарні Юрій Серняк. Той, за версією слідства, особисто розподіляв лікарів на операції, які за проведені хірургічні процедури вимагали гроші від пацієнтів. Серняк збирав отримані гроші, частину – віддавав Василишину

Своєю чергою, київська прокуратура повідомила – антикорупційна операція щодо незаконної діяльності заступника міністра та його спільника в Олександрівській лікарні відбулася в ніч на 8 липня. Під час обшуків вилучили понад 50 тисяч доларів, дві з половиною тисячі євро та 320 тисяч гривень.

Нагадаємо, слідчі управління прокуратури Києва спільно з працівниками ГУБКОЗ СБ України на гарячому затримали одного з заступників міністра охорони здоров’я України.

Читайте: Чиновника Миколаївської ОДА піймали на хабарі у 100 тисяч доларів (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ