Молодиці з FEMEN влаштували у Парижі першотравневий перфоманс Heil, Le Pen
Молодиці з FEMEN влаштували у Парижі першотравневий перфоманс Heil, Le Pen

Дві активістки жіночого руху FEMEN, що після переїзду штаб-квартири організації з Києва до Парижу набув ознак міжнародної діяльності, у п’ятницю, 1 травня 2015 року, атакували очільницю пропутінської ультраправої партії «Національний фронт» (Франція) Марін Ле Пен.

Як зазначається, принаймні двоє молодих жінок намагалися зупинити Ле Пен, в той час як вона в рамках першотравневої демонстрації підносила квіти до кінної статуї Жанни Д’Арк на вулиці Ріволі, що біля Лувру у Парижі, повідомляє Le Figaro. Обох дівчат одразу затримала партійна служба безпеки Ле Пен.

За інформацією на офіційній сторінці руху в Facebook, на спинах в учасниць сутички фарбою було написано «Ле Пен – головний фашист!» («Le Pen TOP fascist!)». «В день величезної фашистської ходи, яка є традиційною для Національного фронту, FEMEN завадив покладанню квітів до статуї Жанни Д’Арк», – повідомили у русі.

Згідно з повідомленням на офіційному Twitter організації, одночасно політика з 1 травня «привітали» з балкону паризького «Гранд-готелю» троє представниць FEMEN з нанесеним на їхнє тіло гаслом «Хайль, Ле Пен» («Heil, Le Pen») та точно таким текстом на партійних прапорах «Національного фронту». При цьому жінки викидували вперед правиці у характерному нацистському вітанні й палили файєри. Вже за кілька хвилин їх затримала поліція, після чого активісток в примусовому порядку одягли у найближчій крамниці готового одягу, а вже потім доправили до відділку.

Інформаційний Акцент

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.