Хакери погрожують оприлюднити компрометуючу інформацію щодо Дональда Трампа
Хакери погрожують оприлюднити компрометуючу інформацію щодо Дональда Трампа

Учасники хакерського угруповання Anonymous оголосили кандидату в президенти США Дональду Трампу «тотальну війну». Про це йдеться у відеоролику, розміщеному на каналі угруповання на YouTube, пише РБК-Україна.

Акція проти американського політика стартує 1 квітня. Хакери погрожують «зруйнувати його кампанію». Зокрема, вони планують атакувати пов’язані з Трампом веб-сайти та оприлюднити інформацію, що його компрометує.

«Це не попередження, це оголошення тотальної війни», – говорить у відеоролику людина в масці Ґая Фокса. Називаючи передвиборну кампанію Трампа «непослідовною і огидною», він зазначає, що кандидат у президенти США «приголомшив всю планету своїми жахливими діями та ідеями».

Представник Anonymous закликав «кожну людину з комп’ютером» взяти участь у цій операції.

Раніше Дональд Трамп від імені Trump Organization купив тисячі доменів, які можуть ображати його компанії, продукти і самого Трампа.

Як відомо, угруповання Anonymous існує з 2003 року. Прославилося атаками на ресурси різних політиків і компаній.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з опитуванням, 28% громадян США розглядають можливість еміграції в разі перемоги кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа на президентських виборах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ