13147323_648142068667003_5715835214092471167_o
Хакери на честь Дня перемоги над нацизмом зламали дев’ять сепаратистських сайтів

Українські хакери кібер-альянсу FalconsFlame і Trinity з 00:00 9 травня 2016 провели операцію #OpMay9, в рамках якої здійснили понад 9 успішних зломів сайтів з антиукраїнською пропагандою. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook  один з волонтерів міжнародної спільноти InformNapalm Роман Бурко.

Він також навів список деяких сайтів проросійських терористів, зламаних українськими хакерами.

На зламаних сайтах українські хакери розмістили відеозвернення:

«Сьогодні до Дня пам’яті і Перемоги ми даруємо українському суспільству новий подарунок. У цей день ціла мережа інформаційних ресурсів агресора і сайтів російських терористів Донбасу буде паралізована. На багатьох сайтах противника з’явиться це відеозвернення та інші матеріали, що викривають брехню окупантів. Ми перемогли тоді, переможемо і зараз на славу предків, у славу минулих і майбутніх Героїв», – йдеться в ролику, який завершується словами «Слава Україні!».

Під злам потрапили сайти терористичної організації «ДНР», а також російські сайти агресивної антиукраїнської пропаганди і сайти російських приватних військових компаній, що діють під протекцією ФСБ в Україні та Сирії.

  1. Популярний сайт агресивної російської пропаганди, орієнтований на ведення інформаційної війни проти України http://dnr-pravda.ru був зламаний в 00:30. На поточний момент містить сторінку дефейса з «привітаннями» від хакерів.
  2. Офіційний сайт «ДНР» http://dnr-online.ru/ був зламаний о 01:00. Близько 7 години на ньому висіла сторінка з відеороликами звернення хакерів і присвячена WW2 (аналогічна як на сайті dnr-pravda.ru).
  3. Субдомен офіційного сайту «ДНР» http://old.dnr-online.ru/ Аналогічно з п.2.
  4. Сайт терористів http://crimes.dnr-online.ru був зламаний о 01:30 і наповнений матеріалами про військові злочини РФ.

Українські хакери пообіцяли, що це буде далеко не повний список перемог над агресором в інформаційному просторі на сьогоднішній день. Своій операції вони привласнили хештеги #OpMay9 #оп9Мая.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ