Twitter-аккаунти Авакова і Порошенка зламали
Twitter-аккаунти Авакова і Порошенка зламали

Повідомленням про підготовку документів щодо зняття з Дмитра Яроша депутатської недоторканності зламали Twitter-аккаунт міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, повідомляє Українська правда.

За словами Авакова, це був злам, а фейкове повідомлення вже видалили. Однак досі у соцмережі очільника МВС з’являються підозрілі повідомлення.

У повідомленні йшлося: «За результатами розслідування подій у Мукачевому вже ясно, що партія «Правий сектор» кинула серйозний виклик державі та її безпеці. Як би не хотів Дмитро Ярош дистанціюватися від дій своїх бійців в Мукачевому, нам точно відомо, що все відбувалося з його відома. Міністерство внутрішніх справ України спільно з Генеральною прокуратурою планує поставити перед Верховною Радою питання про позбавлення депутатської недоторканності лідера «Правого сектора» для проведення необхідних слідчих дій. Відповідний пакет документів представлять на розгляд парламенту найближчим часом».

Тим часом Twitter -аккаунт Адміністрації Президента також зламали фейковим повідомленням про «Правий сектор».

«Ми вже працюємо з Twitter, працюємо, щоб відновити доступ до цього аккаунту. Наш IT-відділ встановлює, що сталося, ми проводимо міні-розслідування», – повідомив працівник прес-служби АП Ярема Дух, додавши, що доступ до аккаунту поки неможливий, оскільки зловмисники змінили паролі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Яроша хочуть позбавити депутатської недоторканності.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ