«Гардемарини-4» знімуть про приєднання Криму до РФ
«Гардемарини-4» знімуть про приєднання Криму до РФ

Відомий російський актор Дмітрій Харатьян запропонував росіянам допомогти зібрати гроші на зйомки фільму «Гардемарини-4», сюжет якого базуватиметься на приєднанні в 18 столітті Криму до Росії. Про це повідомляє Еспресо.TV

Актор зазначив, що за сюжетом головні герої допомагають російському полководцю Суворову здобути перемогу над турками в 1787 році, а Катерина II оголошує про приєднання Криму до Росії.

«Було б добре, якби всі, хто очікує продовження «Гардемаринів», стали співучасниками, співпродюсерами картини і внесли якусь копійку, рубль, тисячу рублів в бюджет нового фільму. Завдяки такій народній підтримці ми дійсно могли б зняти кіно. Такі прецеденти в історії світового кінематографа існують. Як будували Храм Христа Спасителя після пожежі 1812 року? Цілком на народні кошти. «Гардемарини» – теж надбання народу», – сказав Харатьян, додавши, що ідею зняти продовження фільму виношують уже 7 років.

Нагадаємо, чимало російських артистів підтримали російську агресію проти України та анексію півострова Крим. Більшість із них потрапили до списку небажаних осіб на території нашої держави. Це, зокрема, Міхаіл Порєчєнков, Іосіф Кобзон, Іван Охлобистін та його дружина, Міхаіл Задорнов та Віка Циганова. Повний список імен досі не відомий. Серед тих, кого, можливо, занесли до «чорного списку»: Валєрія, Нікіта Міхалков, Міхаіл Боярский, Олєг Газманов, Надєжда Бабкіна, Грігорій Лєпс, Ілля Рєзнік, Лєонід Ярмольнік, Ніколай Расторгуєв, Сєргєй Бєзруков тощо.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ