Снігопад на Харківщині забрав життя людини
Снігопад на Харківщині забрав життя людини

У Харкові з 1 по 2 грудня випало більше половини місячної норми опадів, снігопад повалив 528 дерев, пошкодив лінії електропередач. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Харківської міської ради.

В Комінтернівському районі без світла залишився один дитячий садок, у Київському – один дитсадок і кілька шкіл. У Ленінському районі сталося 13 поривів на лінії електропередачі міськсвітла і 24 пориви на районних електромережах. «528 дерев і 636 великих гілок, за інформацією на 11:00 2 грудня впало через снігопад у Харкові біля будинків комунальної форми власності», –йдеться в повідомленні.

2
Сніг у Харкові повалив дерева та пошкодив ЛЕП

Не обійшлося і без трагічних подій. В с. Іванчуківка Ізюмського району Харківської області 2 грудня дерево впало на жінку 1956 р.н., внаслідок чого вона загинула на місці події.

3
У Харківській області задіяно 126 од. техніки, 148 шляхових робітників, які розчищають автошляхи та розсипають піщано-соляну суміш

Наразі створені оперативні бригади, які усувають неполадки і ремонтують мережу. У прибиранні від снігу прибудинкових територій задіяно близько 2 тисяч робітників. Крім того, повідомляється, що міськрада відкрила гарячу лінію з прийому заявок у зв’язку з наслідками стихії. «Харків’яни можуть сфотографувати повалені дерева, опори, пориви контактної мережі та інші наслідки стихії. Залишити заявку можна через спеціально створену форму на сайті міськради. Звернення відразу передаватимуть в інформаційно-диспетчерську службу: 15-62», – йдеться в повідомленні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ