Жан-Андре Барбоза
Громадянин Франції та Мексики Жан-Андре Барбоза очолить одне з найкрупніших машинобудівних підприємств в Україні

Переможцем конкурсу на посаду керівника заводу «Електроважмаш» став громадянин Франції та Мексики 42-річний Жан-Андре Барбоза. Відповідне рішення ухвалив Комітет з призначень керівників державних компаній Мінекономрозвитку і торгівлі. Про це повідомив міністр Айварас Абромавічус, передає Укрінформ.

«На посаду директора «Електроважмашу» обрано Барбозу», – сказав Абромавічус.

«Понад 17 років досвіду роботи на керівних позиціях, зокрема в країнах Східної Європи. Відзначився, керуючи кількома заводами французької компанії «Сан-Ґобан», яка є однією з найбільших в світі з виробництва скла», – зазначив міністр.

Абромавічус додав, що Барбоза – «патріот України, мешкає у Польщі та одружений з українкою».

Як відомо, розташоване у Харкові державне підприємство «Завод «Електроважмаш» – унікальне, зорієнтоване на експорт підприємство з розробки та виготовлення потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових й атомних електростанцій, електродвигунів.

Як заявляв взимку голова Фонду державного майна Ігор Білоус, компанія «залежить» від близького до Арсенія Яценюка тепер вже колишнього нардепа Миколи Мартиненка.

«Електроважмаш» конкурує з харківським «Енергоатомом», підконтрольним російському підприємцю українського походження Костянтину Григоришину, який раніше підтримував заборонену наразі Компартію. А нині ЗМІ та окремі політики називають його людиною з оточення Петра Порошенка.

Читайте:  «Укрзалізницю» може очолити польский рок-музикант

БЕЗ КОМЕНТАРІВ