Андрій Макаревич
Андрій Макаревич

З 14 по 19 травня у Києві відбуватиметься X Міжнародний поетичний фестиваль «Київські Лаври», заснований культовим журналом «ШО».

Цього року тематичний акцент заходу зроблено на творчості молодих українських поетів. Також у програмі фестивалю зустрічі з уже визнаними митцями: Катериною Бабкіною, Дмитром Лазуткіним, Павлом Коробчуком, Бахитом Кенжеєвим, Анатолієм Дністровим, Юрієм Іздриком, Борисом Херсонським та іншими, передає Cultprostir. 16 травня участь у поетичному фестивалі візьме відомий російський музикант, громадський діяч Андрій Макаревич.

«Фестиваль, що незабаром відбудеться, має свого хедлайнера – це Андрій Макаревич, що мене особисто порадувало і дещо здивувало. Приємно, що настільки відома людина не зважає на камерний формат нашого заходу. Ясна річ, що це не порівняти з виступами на стадіонах чи великих залах. І людині, яка йде на такі вчинки, – честь і хвала. З іншого боку, цікаво послухати Макаревича просто у спілкуванні. Я, наприклад, проводитиму бесіду Андрія Макаревича з Бахитом Кенжеєвим на найрізноманітніші життєві теми. Думаю, буде цікаво спостерігати, як зі своїх різних мурашників промовлятимуть дуже шановані у своїх спільнотах люди», – розповів літературний критик, один з кураторів фестивалю «Київські Лаври» Юрій Володарський.

Нагадаємо, російський поет, співак, композитор, телеведучий, засновник та багаторічний лідер рок-групи «Машина врємєні» Андрій Макаревич відомий своєю переконаною демократичною та антитоталітарною позицією. Він неодноразово виступав на підтримку України й проти агресивної політики Кремля.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ