1
Кримські татари, за словами Іслямова, і в Криму, і на Херсонщині, виявилися більшими українськими патріотами, ніж самі українці

Херсонською областю, як і Кримом, Україна ніколи не займалася. Натомість, нею активно цікавиться Росія. Такої думки дотримується координатор «Громадянської блокади Криму» Ленур Іслямов. Про це він написав у своєму блозі Українській правді.

«Тут з кожного телевізора чути російські новини і серіали. Серіали про війну, велич, силу і міць держави – все те, що так глибоко сидить у радянській людині і може активуватися найнесподіванішим способом», – пише Іслямов.

Він зазначає, що на засіданнях сільрад співають гімн України, використовують атрибути державності, але роблять це сидячи і без ентузіазму.

Кримські татари, за словами Іслямова, і в Криму, і на Херсонщині, виявилися більшими українськими патріотами, ніж самі українці.

«Крим – це Україна», – кажуть нам з плакатів. Це, звичайно, добре – знати географію. Але з людьми треба перестати спілкуватися меседжами. Треба почати розв’язувати конкретні проблеми», – пише він.

На думку Іслямова, у Херсонській області повинна запрацювати військово-цивільна адміністрація.

«Нам треба зміцнювати кордон. І вивчати досвід втрати Криму не на словах», – підсумовує він.

Нагадаємо, раніше Іслямов заявив про необхідність створити армію кримськотатарського народу. Про це він сказав після того, як на окупованому півострові заборонили Меджліс кримськотатарського народу.

«У нас є політичні свої сили, у нас є депутати Верховної Ради, але у нас немає власної армії. Тому ми повинні зробити так, щоб у нас була армія, в складі України, в особі батальйону Номана Челебіджихана. Ми хочемо створити новий напрямок в нашій національній політиці», – зазначив Іслямов.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 26 квітня так званий Верховний суд Криму, який підпорядковується Кремлю, ухвалив рішення заборонити діяльність Меджлісу кримських татар на території анексованого півострова.

Нагадаємо, 3 березня «Верховий суд Криму» почав розгляд позову про визнання Меджлісу екстремістською організацією та його заборону на території РФ. Позов подала «прокурор» республіки Наталія Поклонська. Відповідачем виступав перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял, який представляє інтереси організації в Криму.

7 березня у Меджлісу відібрали головний офіс у Сімферополі.

13 квітня так званий прокурор анексованого Росією українського півострова Наталя Поклонська вирішила призупинити діяльність Меджлісу кримських татар.

Читайте: Окупанти заборонили вживати в Криму слова «Меджліс» та «окупація»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ