Вундеркінд Танішк Абрахам у майбутньому хоче стати президент
Вундеркінд Танішк Абрахам у майбутньому хоче стати президент

Одинадцятирічний вундеркінд з американського міста Сакраменто, що у Каліфорнії, Танішк Абрахам отримав три дипломи про закінчення коледжу American River. Хлопчик протягом року вивчав математику, природничі науки та іноземні мови, про це повідомляє місцеве видання FOX 40 Sacramento.

Танішк Абрахам прославився ще минулого року, коли у ЗМІ повідомили, що 10-річний вундеркінд закінчив середню школу. Тоді маленького генія привітав президент США Барак Обама. Сам Абрахам пояснює свої успіхи виключно тягою до знань. Хлопчик зізнався, що у майбутньому планує закінчити Стенфордський університет, стати лікарем, медичним дослідником і президентом США. Першим кроком, за його словами, стане отримання ступеня бакалавра.

Зазначимо, що неординарними здібностями відома і молодша сестра Танішк – Тіара. Вона, як і її брат, у чотирирічному віці стала членом Mensa. Тіара займається живописом, її роботи займали призові місця в декількох спеціалізованих конкурсах. Також дівчинка стала наймолодшим членом дитячого хору Сакраменто.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ