Михайло Ходорковський
Екс-голова «ЮКОСу» вважає, що революція в Росії «неминуча і необхідна»

 

Революція в Росії – неминуча. Такої думки дотримується екс-голова компанії «ЮКОС» Михаіл Ходорковський. Також він вважає дії російської влади «повноцінним антиконституційним переворотом». Про це бізнесмен заявив під час прес-конференції 9 грудня 2015 року, повний запис якої є на офіційному сайті очолюваної ним громадської організації «Відкрита Росія».

Політик на громадський діяч спілкувався з журналістами з Великої Британії. «Справа Чайки, справа російської мафії в Іспанії, справа Кашина і губернатора Турчака, вбивство Нємцова – це все не просто деградація держави. А в останні дні – ще й скасування пріоритету міжнародного права, а також три роки в’язниці Дадіну за реалізацію права на проведення пікету. Ми маємо справу з повноцінним антиконституційним переворотом», – підкреслив Ходорковський. Бізнесмен заявив про неминучість революції в Росії: «Революція неминуча і необхідна. Це гарне слово. Вона може і повинна бути мирною. Зробити революцію мирною – наше спільне завдання».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Слідчий комітет Росії оголосив Ходорковського у федеральний розшук. Його викликали на допит як обвинуваченого у справі про вбивство мера Нєфтєюганська Владіміра Петухова.

Нагадаємо, що Ходорковський за час правління Владіміра Путіна провів 8 років за ґратами за «шахрайство» і «розкрадання», отримав помилування 2013 року. Після цього корпорація «ЮКОС» виграла у Росії справу в третейській палаті в Гаазі, і тепер Москва зобов’язана виплатити 50 мільярдів доларів. Після свого звільнення Ходорковський виїхав за кордон і з того часу в Росію не повертався.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ