Хомутиннік
Нардеп зазначив, що протягом багатьох років жертвує гроші на доброчинність

Керівник депутатської групи «Відродження» Віталій Хомутиннік відповів на лист-звернення проекту українських волонтерів «Повертайся живим» з пропозицією пожертвувати на потреби армії десятину із задекларованих ним статків. Про це йдеться у повідомленні организації на сторінці у Фейсбук.

Зокрема, Хомутиннік зазначив, що протягом багатьох років жертвує гроші на доброчинність та з початку конфлікту на Сході України регулярно виділяє кошти на закупівлю обмундирування та іншого обладнання для українських військових.

«Що стосується вашого звернення, то я готовий зробити свій внесок», – наголосив депутат.

14993303_720617141429059_83312682146317289_nТакож на заклик волонтерів відреагував нардеп Семен Семенченко: «Змусити корупціонерів пожертвувати десятину на армію зі своїх е-декларацій – це звичайно добре. На перший погляд. Але десятину історично платять з чесно заробленого. А гроші, частину з яких держчиновники «засвітили» в е-деклараціях, тупо вкрадені у всіх нас. Заплатити десятину – значить допомогти їм легалізувати все це. Тільки повна конфіскація всього вкраденого з бюджету, інакше все це буде повторюватися нескінченно».

У свою чергу, харківський нардеп-мільйонер Євген Мураєв відмовився підтримати ініціативу волонтерів віддати 10% своїх статків на потреби української армії. За його словами, гроші на «войнушку» він не даватиме і, взагалі, сам вирішуватиме, як йому витрачати гроші.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, українські волонтери з фонду «Повернися живим» звернулися до народних депутатів і політиків, які задекларували значні статки, з проханням пожертвувати 10% майна на потреби армії. Або, як альтернативу, передати одну з коштовних речей, що фігурує в оприлюднених е-деклараціях можновладців.

Ініціатори акції пояснили, що в програмах усіх парламентських фракцій міститься пункт про патріотизм і збереження територіальної цілісності. Тож, волонтери хочуть дати можливість нардепам виконати ці пункти.

Листи з проханням про допомогу армії активісти надіслали десяти політикам і депутатам, зокрема, Ігорю Кононенку, Богдану Дубневичу, Ігорю Котвицькому, Олегу Ляшку, Нестору Шуфричу, Олесю Довгому, Сергію Таруті, а також главі МВС Арcену Авакову і меру Харкова Геннадію Кернесу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ