Арсен Аваков
Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не змарнував чергової нагоди, аби вкотре звинуватити «Свободу» у співпраці з Кремлем. «Партія «Свобода» відверто працює на Кремль», – заявив Аваков під час візиту до Черкас, де розпочався процес набору претендентів на роботу в патрульній службі міста, передає ТСН.

Вочевидь, до такої заяви міністра підштовхнув пікет, який влаштували активісти: вони тримали в руках плакати «Де вбивці Небесної сотні?», «Авакова у відставку!», «Свободу політв’язням» та скандували «Ганьба!», коли Аваков виголошував промову.

Один із учасників пікетування, депутат Черкаської міськради від партії «Свобода» Юрій Ботнар припустив, що очільник МВС, скоро може звинуватити увесь український народ та презентував йому червону сукню, в якій порадив міністрові тікати за кордон.

«Аваков, то ще гірше Захарченка. Він без задніх думок звинувачує людей і цілі організації. Я думаю, що скоро звинуватить весь український народ, що його не зрозуміли. Принаймні, коли буде тікати в Італію, то точно буде звинувачувати», – сказав Юрій Бонтар, передає місцевий сайт Прочерк.

Тим часом керівник секретаріату «Свободи» Олександр Мирний у коментарі каналу 112 повідомив, що його політична сила звертатиметься з позовом до суду стосовно слів Авакова.

«Наші юристи уже готують усі необхідні документи. Нагадаю, що після заяв Авакова (щодо винуватців подій 31 серпня – ред.) наші народні депутати занесли звернення до Генпрокуратури, яка відкрила три кримінальні провадження відносно тиску на слідство і використання службового становища. Тобто за те, що Аваков уже сказав, він відповідатиме, і за ці слова Аваков обов’язково буде відповідати також», – зазначив Мирний.

Окрім цього, Мирний підкреслив, що очільник МВС – людина, яка ніколи не відповідала за свої слова та привів приклади: «Свобода» працює на Кремль, я чув з початку усіх тих трагічних подій, які були 31 серпня і Аваков знову таки не відповів за жодне своє слово. Не тільки до цих подій Аваков не відповідав за свої слова, а і набагато раніше. Пам’ятаєте знаменитий пост Авакова 1 грудня 2013 року, який закінчується словами: «P.S. Мусара не люди». От цікаво, він вибачився перед тими людьми, які зараз працюють під його началом чи ні? Інший приклад – зразу після подій на Майдані привожу конкретно слова Авакова: «Покарані будуть усі – від Януковича–Захарченка до того, хто виконував наказ і жорстоко натискав на курок, стріляючи по мирних людях». Хочу нагади, що Європейська комісія визнала, що саме структура Авакова зробила усе для того, щоб зупинити розслідування злочинів по Майдану».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ