Патрульні
Патрульні

Протягом минулого тижня було звільнено чотирьох патрульних поліціянтів за проступки, не сумісні з посадою співробітника поліції. Про це повідомив заступник начальника патрульної поліції Києва Дмитро Євдокимов.

ТСН цитує Євдокимова, який підкреслив, що співробітник поліції повинен, з одного боку, відчувати підтримку свого керівництва, а з іншого – усвідомлювати відповідальність перед людьми: «Причини були, переважно, наступні: нами встановлено, що один у вільний час, не на службі, вживав алкогольні напої та перебував в автомобілі. Ми з такими прощаємося».

Нагадаємо, нова поліція вийшла на вулиці Києва 4 липня. У середу, 22 липня, у Києві розпочав роботу Центр обслуговування громадян управління патрульної служби МВС. У майбутньому планується відкриття другого такого центру на Лівому березі.

Читайте: Нова поліція вийде на вулиці Дніпропетровська вже в листопаді

Інформаційний Акцент

  • Юрист

    Неймовірно, працюючи на абсолютно брудну державу і по злочинному, корумпованому, неправовому законодавству, яке не передбачає відповідальності влади перед особою, нова поліція так дбає про чистоту мундиру.