Путін
У Києві презентували документальний фільм про кримінальні зв’язки Путіна

Who is mister Putin? – таке запитання прозвучало на Давоському форумі у 2000 році. Тоді зал зустрів ці слова зі сміхом, а представники російської делегації не одразу змогли відповісти. Режисер-документаліст Валерій Балаян в одноіменній стрічці спробував дати вичерпні відповіді на запитання.

В Українському кризовому медіа-центрі презентували документальну стрічку-розслідування «Хуізмістерпутін?», повідомляє Укрінформ. У фільмі досліджується історія зв’язків президента Росії Владіміра Путіна з російським та міжнародним криміналітетом від 1990-х років до сьогодення. Режисер в якості доказів наводить факти й документи.

В основу фільму лягли багаторічні розслідування двох російських журналістів, які зараз живуть в Європі – Анастасії Кириленко та Владіміра Іванідзе, які дослідили зв’язки Путіна з російським криміналітетом та вибудовування кримінальних схем з відмивання грошей ще з 90-х років.

За словами режисера, він адресував стрічку, насамперед, російському глядачу, але, на його думку, фільм варто було б подивитися також громадянам Німеччини, Австрії, інших європейських країн, адже махінації з відмиванням грошей та розкраданням державної власності Путіним і Ко виходять далеко за межі Росії.

Юрій Макаров, який став редактором та «голосом» фільму, передбачає, що стрічку намагатимуться видалити з тих ресурсів, на яких вона з’явиться.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ