Шановні читачі, сайт Інформаційний Акцент з вересня 2015 року відкрив рубрику «Політична сатира» або «Народна творчість». Впродовж кожного місяця публікуватимемо тут демотиватори – усе найцікавіше з Інтернету. Пропонуємо і Вам долучитися до нашої спільної творчості! Ваші роботи просимо надсилати сюди: [email protected]. У темі листа вказуйте «Голос народу».

Оновлено 5 листопада 2015 року. Замах на Генпрокурора і реакція соцмереж:

[gird-gallery id=”13″]

Оновлено 23 жовтня 2015 року. На носі чергових місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня публікуємо шедеври антиреклами та цікаву підбірку офіційної реклами кандидатів.

[gird-gallery id=”12″]

Оновлено 9 жовтня 2015 року. Навіяно ЦИМ :)

[gird-gallery id=”8″]

Оновлено 30 вересня. Народна творчість із приводу візиту російського президента до Нью-Йорка на засідання Генасамблеї ООН. Соцмережі та активісти на вулицях американського мегаполіса нагадали, хто такий Путін і що він “хорошого” зробив за останній час…

[gird-gallery id=”11″]

Оновлено 23 вересня 2015 року.

Упродовж останніх тижнів у мережах з’явилася цікава «народна творчість» з приводу слідчих дій та судових засідань над особами затриманими унаслідок подій 31 серпня. Наші герої: правоохоронна система та очільник  МВС Арсен Аваков.


[gird-gallery id=”9″]

Стартувало 13 вересня 2015 року.

Розпочинаємо із «меґа-бомби» російської пропаганди про «участь» прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка у Чеченській війні.

[gird-gallery id=”7″]

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ