Обшук у Нацкомісії з комунальних послуг
Обшук у Нацкомісії з комунальних послуг

У будинках Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), і держпідприємства “Енергоринок» співробітники МВС проводять обшуки. Про це виданню Лівий берег повідомило джерело, близьке до керівництва МВС.

У той же час на декількох поверхах центрального офісу Адміністрації залізничного транспорту почалися обшуки. Дії правоохоронців пов’язані зі справою енергопостачальників. У прес-службі «Укзалізниці» обшуки на держпідприємстві поки не коментують, пропонуючи дочекатися закінчення процесуальних дій.

Нагадаємо, що раніше керівництво Укрзалізничпостач звинуватили в непрозорих схемах роботи.

Як відомо, 4 червня 2015 року Укрзалізничпостач провів торги на постачання палива, в якому взяли участь сім операторів ринку нафтопродуктів – «Левада Ойл», «Перфект Трейдинг Ойл», «Укройлпродукт», ДП «Укртранснафтопродукт», «Дайджест Груп», «ОККО-Бізнес Контракт» і ВОГ «Аеро Джет».

Переможцем була визнана компанія ОККО-Бізнес Контракт, що запропонувала найбільш прийнятну ціну за всіма десяти лотами. Разом з тим, як повідомили в комітеті з проведення конкурсних торгів, у компанії-переможця ще на першому етапі були виявлені проблеми з документацією. Зокрема, глава комітету І. Ролько вказала у службовій записці, що учасник не надав копії сертифіката відповідності на свою продукцію. Постачальник стверджував, що подав заявку про проведення нової сертифікації, однак при зверненні тендерного комітету за підтвердженням інформації з’ясувалося, що ця заявка відхилена. Тим не менш, компанія була допущена до участі в конкурсі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ