Москаль робить жорсткішим перетин лінії розмежування на Луганщині
Москаль робить жорсткішим перетин лінії розмежування на Луганщині

Луганський губернатор Геннадій Москаль видав розпорядження посилити контроль за лінією розмежування з зоною АТО для недопущення її несанкціонованого перетину пішоходами й автомобілями. Про це повідомляється на сайті Москаля.

«Розпорядження підписане у зв’язку з різким посиленням бойової агресії терористів щодо населених пунктів, розташованих уздовж лінії розмежування на контрольованій Україною території Луганщини, а також постійним проникненням ворожих диверсійно-розвідувальних груп», – пояснюється у повідомленні.

Згідно з документом, військовослужбовці та правоохоронці мають вжити вичерпні заходи для припинення несанкціонованого пропуску пішоходів через лінію зіткнення у напрямках з контрольованих Україною Станиці Луганської та Щастя в окупований Луганськ, від українського села Лобачеве до окупованого села Жовте, від української Трьохізбенки в окупований Слов’яносербськ.

Крім того, до 28 травня напівзруйнована паромна переправа через Сіверський Донець між Лобачевим і Жовтим, через яку періодична намагаються переходити пішоходи й переправляти товар, має бути демонтована. «Осіб, які намагатимуться несанкціоновано перетинати лінію розмежування, затримуватимуть і передаватимуть міліції для перевірки та притягнення до адміністративної відповідальності», – йдеться у повідомленні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ