Микола Давидюк
Політолог Микола Давидюк

На поверненні Надії Савченко будуть піаритися і Юля Тимошенко та Петро Порошенко. Проте українцям сьогодні все рівно, хто з них скільки зробив для повернення Надії додому, їм важливо лише те, що вона повернулася. Таку думку виданню Інформаційний Акцент висловив директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.

За словами експерта, успішно піаритися на цьому ні в кого не вдасться, бо суспільство буде негативно на це реагувати.

«Українці більше цінують внесок звичайних дипломатів та адвокатів, які допомогли звільнити Надію, адже ті зробили набагато більше, ніж політики. Зрозуміло, що всі політики спекулювали на питанні Надії Савченко, спочатку думаючи про власний рейтинг, а потім вже про її повернення. Тому населення негативно сприйме будь-кого, хто буде намагатися витягнути для себе якомога більше балів», – каже експерт.

Проте найбільше всього, на думку політолога, зробила сама Савченко: «У фінальній стадії перемовин велику роль відіграв президент, але з іншого боку є певна заслуга і Юлі Тимошенко. Вона тримала в медіа-просторі питання Савченко, включила її в партійний список, також делегувала в ПАРЄ».

Коментуючи майбутні дії Надії, експерт наголосив на тому, що поки є інтрига, адже незрозуміло, чим вирішить зайнятися Савченко.

«Я думаю, що вона все таки займеться політикою, але насправді є певна інтрига, треба почекати поки вона сама про це не заявить. Вона може сказати, що втомилась і хоче відпочивати, чи скаже, що є військовим, тож хоче знову воювати на фронті. Ми не знаємо, які шлях Надія обере. Думаю, що Савченко ще сама до кінця не визначилась, чим хоче займатися».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ