Айварас Абромавичус
Абромавичус збереже литовське громадянство

Міністр економрозвитку України Айварас Абромавичус збереже литовське громадянство, хоча закони передбачають його втрату. Про це сказав BNS заступник міністра внутрішніх справ Литви Ельвінас Янкявічюс, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Міністр внутрішніх справ схвалив пропозицію департаменту міграції не застосовувати щодо пана Абромавичуса процедури позбавлення громадянства. Нинішнє правове регулювання надає таке право», – сказав він.

Закон про громадянство передбачає, що особа позбавляється литовського громадянства, «якщо служить на державній службі іншої держави без дозволу уряду Литовської Республіки». Завідувачка відділу громадянства департаменту міграції Дайва Вяжикаускайте повідомила виданню, що відомство дотримується позиції про те, що положення закону не має застосовуватись до осіб, яким дозволено мати громадянство Литви та іншої держави.

Українське громадянство Абромавичус отримав у грудні 2014 року після його призначення міністром економіки України. Законодавство України також не передбачає наявність у людини подвійного громадянства.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Тбілісі чекає офіційного підтвердження від Києва про надання екс-президентові Грузії Міхеїлу Саакашвілі українського громадянства.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ